LES Poland

W dniu 20 października 2021 r. o godz. 18 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu LESinars

 

Poprowadzi je radca prawny Monika Kaczmarska, Członek Zarządu Stowarzyszenia LES Poland i ekspert w Dziale ds. Własności Intelektualnej Biura Rozwoju PKN Orlen S.A., która podzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie praktycznych zagadnień i problemów związanych z umowami licencyjnymi z uwzględnieniem różnych opcji rozwiązań.

 

 

Po wysłuchaniu prezentacji zapraszamy do udziału w dyskusji, w której - ze względu na szeroki zakres tematyczny spotkania - z pewnością będzie okazja do omówienia kwestii nurtujących praktyków zajmujących się licencjonowaniem praw IP.  

 

O szczegółach spotkania poinformujemy wkrótce.

 

 

W dniu 14 lipca 2021 r. o godz. 18 odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu LESinars. Poprowadził je adwokat Wojciech Kulis, Przewodniczący Stowarzyszenia LES Poland i partner w kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy, który przybliżył uczestnikom tematykę zasad zarządzania IP w świetle normy ISO 56005:2020. Po wysłuchaniu prezentacji uczestnicy wzięli udział w dyskusji, w ramach której wymienili się swoimi uwagami co do najczęstszych problemów związanych z zarządzaniem prawami IP w przedsiębiorstwach.

 

Na prośbę uczestników, ze względu na duże praktyczne znaczenie tego tematu, spotkanie poświęcone tematyce zasad zarządzania IP w świetle normy ISO 56005:2020 odbędzie się ponownie w dniu 22 września 2021 r. O szczegółach spotkania poinformujemy wkrótce.

 

 

Źródło: iso.org.

13PA21
LESinar #2 - Praktyczne zagadnienia i problemy związane z umowami licencyjnymi

W dniu 20 października 2021 r. o godz. 18 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu LESinars.    ...

18LIP21
LESinar #1 - Zasady zarządzania IP w świetle normy ISO 56005:2020

W dniu 14 lipca 2021 r. o godz. 18 odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu LESinars. Poprowadził j...

12LIP21
Nowy cykl spotkań LES Poland

LES Poland rozpoczyna cykl comiesięcznych spotkań poświęconych aktualnym zagadnieniom związanym...